Točenia zdarma za registraciu

Točenia zadarmo, free spiny z angličtiny, sú špeciálne bonusy, ktoré online kasína na Slovensku aj v zahraničí ponúkajú pre slovenských hráčov. Úplne zdarma máte možnosť sa zahrať, vyskúšať si automaty a finančné výhry si ponechať. Ako to funguje, prečo to kasína ponúkajú, na čo si dať pozor a ako získať tie najlepšie otočenia zadarmo s najvyššími možnými výhrami? Všetko o točeniach zdarma v online kasínach na Slovensku sa dozviete na jednom mieste. S nami nájdete to najlepšie online kasíno pre vás.
Tocenia zdarma za registraciu

Roztočil, zatočil, pretočil…

V prvom rade si ujasnime názov bonusu. Hoci je veľmi rozšírený, každé kasíno a každá herná stránka používa iný termín – free spiny, spiny zadarmo, otočenia, roztočenia, otáčky, otočky, rotácie, toče zdarma, a pod. Chceme vás len uistiť, že všetci hovoríme o tom istom bonuse, a hoci sa hráči na Slovensku nevedia zhodnúť na názve, ide o ten istý, veľmi lákavý a rovnako výhodný bonus.😊

otáčky zdarma za registraci

Online kasíno a točenia zdarma

Bonus až 150 fs / bonus 30€ + 30 fs / až 1000€
4,5 rating
4.5

Free spiny za registraciuSpiny zadarmo za registráciu alebo ďalšie vklady, promo akcie a iné odmeny poskytuje takmer každé online kasíno. Ide o bezrizikový bonus, s ktorým sa zahráte a po využití všetkých toče
ní zdarma sa vám výherná čiastka pripíše na hráčsky účet. Nestratíte nič, môžete len vyhrať. Kasína tento výhodný bonus zdarma ponúkajú novým hráčom, aby si kasíno vyskúšali (a aj tam rovno zostali), alebo stálym hráčom ako odmenu za vernosť či motiváciu k častejšej hre. Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, jednoducho sa to oplatí. Online kasína majú pre otočenia zadarmo nejaké podmienky a pravidlá, o ktorých vám povieme v tomto článku. Ak chcete vedieť ako free spiny na Slovensku využiť naplno, čítajte ďalej.

Točenia zdarma za registraciu bez vkladu

 

automaty volné tocenia za registraciu

Free spiny (FS) môžete získať za registráciu alebo len tak ako odmenu od kasína v promo akcii, keď už ste zaregistrovaný hráč. Pri tomto type bonusu teda nemáte žiadne riziko, nemusíte vkladať svoje peniaze, stačí sa len zaregistrovať a hrať. Ak kasíno ponúka tento typ bonusu zdarma za registráciu, pravdepodobne budete potrebovať online kasíno bonusový kód, ktorý nájdete na vybranej stránke kasína. Viac o bonusoch bez vkladu si prečítate tu.

 

Povedzme si typický príklad. Dostali ste 50 točení zdarma za registráciu. Čo teraz? 

  1. Free spinyTakýto bonus býva (často) časovo obmedzený. Buď ich musíte využiť do 24 hodín od registrácie, alebo do týždňa či viac; každá online kasíno herňa to má nastavené inak. Pri väčšom počte bonusov býva určený maximálny počet točení denne. Napríklad ak vyhráte 200 točení, tak za deň môžete pretočiť automat 50x a pod. Ide najmä o online kasína so slovenskou licenciou, ktoré spadajú pod Úrad pre reguláciu hazardných hier. Ten dohliada na pravidlá proti závislosti na hraní. (Predtým ako začnete hrať v kasíne vám odporúčame nastaviť si osobné limity v profile. Ide o zodpovedné hranie, aby ste sa zabavili a užili si hry zdarma bez starostí.)
  2. Free spiny je možné využiť len v niektorých hrách. Stránky kasína vám vždy poskytnú tieto informácie dopredu. Na využitie free spinov vám online kasíno vypíše konkrétne hry alebo sekciu hier, kde točenia zdarma môžete využiť. 
  3. Každé točenie zdarma je podmienené konkrétnou sumou stávky – informácie o výške zistíte v obchodných podmienkach alebo priamo pri hraní, kde budete mať stávky automaticky nastavené pri voľbe využití free spinov. Tieto sumy sa v každom kasíne menia, väčšinou sa pohybujú od 5 centov do 1 eura. Ak ste teda dostali 50 točení zdarma a jedna stávka má hodnotu 0,20 €, celá hodnota 50 točení zdarma má ekvivalent bonusu 10 €. Stávky sú už nastavené a hoci je málo pravdepodobné, že s takouto stávkou vyhráte tisícky eur, desiatky (príp. stovky) eur majú celkom dobrú šancu na úspech. free spiny za registráciu v kasíne
  4. Slovenské kasína väčšinou pripisujú výhru priamo na váš herný účet. Niektoré (najmä) zahraničné online kasína vyžadujú hodnotu bonusu (v našom príklade 50 točení = 10 €) prestávkovať viackrát, kým výhru môžete premeniť na reálne peniaze. Niekedy sa môže stať, že kasíno má nastavenú maximálnu výšku výhry k výberu pri bonuse bez vkladu. Výhru z free spinov teda môžete ďalej používať na hranie v kasíne, tentokrát v ľubovoľnej hre a vami vybranou výškou stávky, alebo si môžete hneď vybrať hotovosť. Neznie to ako skvelá zábava?

Točenia zdarma s vkladomTcenia zdarma za registraciu využiť

Free spiny za registráciu s vkladom alebo ako odmenu za ďalšie vklady patria do najčastejšieho bonusu v online kasínach. Je to skvelá príležitosť ako zvýšiť svoje šance na výhru peňazí. Pri free spinoch s vkladom platia väčšinou podobné či rovnaké pravidlá ako sú uvedené vyššie – pri točeniach zadarmo bez vkladu. Rozdiel je v tom, že za vklad väčšinou dostanete väčší počet točení, máte širšiu škálu hier, kde sa točenia zdarma dajú využiť, a tieto hry majú spravidla aj vyššiu ziskovosť. Takisto nebýva toľko obmedzená výška výhry. Jednoducho povedané, už ten minimálny vklad sa naozaj oplatí! Kasína ponúkajú točenia zdarma za vklad dvoma spôsobmi:

  • online kasíno má určený počet točení zdarma bez ohľadu na výšku vkladu. Napríklad ak vložíte 20 € alebo 1000 €, stále ku vkladu dostanete 200 točení zdarma.
  • počet točení sa odvíja od výšky vkladu. V tomto prípade kasína zverejňujú tabuľky, kde máte tieto ponuky vysvetlené. Pre príklad uvádzame tabuľky SynotTip kasína, ktoré na slovenskom trhu v počte točení nemá obdobu a patrí na TOP prvé miesto, pokiaľ ide o free spiny.
Výška vkladu v € Točenia zdarma (0,1 € za spin) Bonusový kód
50 – 100 80 bonus80
301 – 600 200 bonus200
601 – 900 340 bonus340
901 – 1200 500 bonus500
> 1201 640 bonus640

Najlepšie online kasína s točeniami zdarma

100% bonus do 1500 € + 640 točení zdarma + 50 točení bez rizika, točenia zdarma, denné promo akcie
4,5 rating
4.5
Bonus až 150 fs / bonus 30€ + 30 fs / až 1000€
4,5 rating
4.5
Až do 5000 euro za prvý vklad + 250 voľných točení.
5,0 rating
5.0

Tu sme pre vás vybrali tie najlepšie online kasína s najväčším počtom či najvýhodnejšími točeniami zdarma, ktoré sú prístupné slovenským hráčom a len v slovenčine. Prehľadný zoznam plný možností hrať zadarmo v roku 2021 na Slovensku nájdete hneď tu. Exkluzívne ponuky sme pre vás zoradili podľa počtu free spinov a ich reálnej hodnoty. Odporúčame vám len kasína, ktoré sme si sami vyskúšali a majú dobré recenzie aj od ostatných hráčov. Tak na čo ešte čakáte?

Online kasíno Vklad Počet free spinov Hodnota jedného spinu (€)
SynotTip nie 50 0,2
SynotTip od 50 € 80 až 640 0,1
Niké nie 50 0,1
Doxxbet nie /od 10 € 50 /+150 podľa výšky vkladu
Fortuna nie/ od 10 € 30/+150 0,09 – 0,1

Free spiny bez vkladu

Naozaj takmer každé kasíno ponúka točenia zdarma. My sme vám ale vybrali tie, ktoré majú najlepšie ponuky za najnižšie vklady, sú bezpečné, licencované, a hlavne v slovenskom jazyku. Okrem točení zdarma za registráciu nezabúdajte využívať aj denné či týždenné promo akcie, kde môžete získavať peniaze zdarma aj naďalej. Free spiny vám zaručia zábavu bez rizika a môžu vám priniesť aj zaujímavé finančné výhry. Vyskúšajte si zatočiť v automatoch zdarma už dnes!

 Môžem cez free spiny vyhrať skutočné peniaze?

Áno, otáčky zdarma za registráciu majú rovnakú hodnotu ako peniaze. Chyták býva v tom, že ich výška je obmedzená, jeden free spin máva hodnotu od 0,1 € do 1 €. Šance vyhrať sú však stále vysoké, no napríklad získať jackpot bude menej pravdepodobnejšie.

 Môžem točenia zdarma za registráciu využiť vo všetkých hrách a automatoch?

spiny za registraciu

Záleží to od konkrétneho online kasína. Free spiny bývajú v niektorých kasínach obmedzené na menej ziskové hry. Tieto podmienky vždy nájdete pri ponuke free spinov na stránkach online kasín.

 Keď získam free spiny bez vkladu, môžem si výhru rovno previesť na účet?

Takmer nikdy. Opäť to záleží od konkrétneho kasína online, ale zväčša sa výhra ukladá na účet vo forme bonusových bodov. Tie je nutné pretočiť 10- až 70-krát, aby sa bonusové body prehodili na peniaze.

 Prečo kasína ponúkajú otáčky zdarma? Oplatí sa im to?

spiny zadarmo

Oplatí, otáčky a bonusy zdarma sú skvelý spôsob na nalákanie nových zákazníkov. Prevádzkovatelia využívajú točenia zdarma aj na vyskúšanie nových hier a reklamu.

 Môžem si zarábať len hraním automatov a využívaním bonusov a free spinov?

Ide o veľmi nestály príjem. Hra automatov je o šťastí, bonusy sú zase podmienené vkladmi a aktívnym hraním. Online kasína, automaty a free spiny sú výborná zábava, pri ktorej sa dá vyhrať, ale určite nie je vhodná ako náhrada príjmu. Šanca výhry je rovnaká ako prehra. Byť neustále len v zisku je pri hazarde veľmi náročné, je to len o šťastí.


Free spiny za registráciu