Športové stávky online

Športové stávky online

sportove stavky

Športové stávkovanie, nazývané aj tipovanie športových výsledkov je forma hazardnej hry, v ktorej môžete zarobiť peniaze vďaka svojim športovým vedomostiam. Športové stávky umožňujú predpovedať športové výsledky a vkladať stávky na výsledok. Druhy a frekvencia športových stávok sa líši v závislosti od štátu. Najčastejšie sa podávajú stávky na športy ako sú futbal, americký futbal, basketbal, baseball, hokej, jazda na bicykli, automobilové preteky či bojové umenia a box. Môže ísť o športy na amatérskej alebo profesionálnej úrovni. Online športové stávky sú ideálne riešenie za pohodlný a bezpečný hazard z domova.

Chcete aj vy vedieť ako stávkovať? Čítajte ďalej a dozviete sa, ako maximalizovať svoje zisky.

Športové stávky sú stále viac obľúbené

online stávkovanie

Spoločnosť je nastavená tak, že ak človek nebude chodiť do práce, tak nemá príjem. Stávkovanie online však túto teóriu úplne vyvrátilo. Ľudia milujú zárobky bez námahy, a práve online stávky na šport im túto možnosť ponúkajú. 

Poznáte teóriu pravdepodobnosti? Buď predpokladaná situácia nastane, alebo nie. To je hlavný princíp tipovania. Na tipovanie nemusíte mať rozsiahle vedomosti, stačí sa trochu vyznať v športe a sledovať ho. Nadšení športoví fanúšikovia dôverne poznajú hru, najlepších hráčov a sledujú všetky turnaje. Tak prečo by nemali mať možnosť tipovať výsledky a zarobiť na nich? Vďaka tomu sa z nich stávajú skvelí tipéri, ktorí si užívajú športový zážitok ešte oveľa viac.

online stavkovanie

Stavte na šport bezpečne a legálne aj na Slovensku

Slovensko má približne 6 miliónov obyvateľov, čo predstavuje vo svete jeden z najmenších trhov. Stávky online začali byť populárnejšie v roku 1998 a stále viac ľudí sa o nich zaujíma. Naučte sa správne tipovať, vyhnite sa zbytočným chybám a staňte sa ziskovým hráčom. 

V súčasnosti medzi najlepšie slovenské online kasína patria:

Pouze bonus za vklad až do 1000 euro
4,5 rating
4.5
100% bonus do 1500 € + 640 točení zdarma + 50 točení bez rizika, točenia zdarma, denné promo akcie
4,5 rating
4.5
Bonus až 150 fs / bonus 30€ + 30 fs / až 1000€
4,5 rating
4.5
Až do 5000 euro za prvý vklad + 250 voľných točení.
5,0 rating
5.0

Na Slovensku je povolené legálne prevádzkovanie hazardných hier iba spoločnostiam, ktoré vlastnia licenciu. Tipovať môže každá osoba, ktorá je staršia ako 18 rokov. Slováci si všimli, že tipovanie cez internet a rôzne bonusy ponúkajú aj iné spoločnosti, ktoré majú licenciu len v EÚ, ale nie na Slovensku. Takéto tipovanie je nelegálne a tieto stávkové kancelárie by nemali robiť reklamu na Slovensku. Je prísne zakázané stávkovanie peňazí online prostredníctvom zahranične licencovaných spoločností.

stavkovanie online

Bonusy na športové stávky

stavky online

Bonusy dokážu vaše výhry často znásobiť! Chcete vyhrávať ešte viac? Naučte sa bonusy na športové stávky využívať tým správnym spôsobom. Ak sa v zápasoch vyznáte a stavíte na ten správny, a dokonca k tomu využijete ten správny bonus, vaľa výhra sa môže vyšplhať na neuveriteľné sumy. Stávkové kancelárie ponúkajú veľmi zaujímavé bonusy a môžete ich získať od stávkových kancelárií v dvoch prípadoch:

 • stávkové bonusy s vkladom
 • stávkové bonusy bez vkladu

Vstupný bonus získava tipér za registráciu v konkrétnej stávkovej kancelárii. Výška bonusu závisí od prvého vkladu, a preto je dôležité prečítať si bonusové podmienky stávkovej kancelárie. Vstupný bonus môže byť aj vo forme stávky zdarma. 

Stávkový bonus bez vkladu

Online kasína medzi sebou súperia na trhu a snažia sa získať tipérov rôznymi bonusmi. Najpopulárnejším bonusom je stávka bez vkladu, tzv. freebets – stávky zadarmo. Tento bonus je veľkou výhodou pre tých, ktorí ešte nestávkovali a chcú si to vyskúšať bez nutnosti vkladu finančných prostriedkov. 

Najskôr si preštudujte bonusové podmienky. Vo väčšine stávkových kancelárií je potrebné, aby ste bonus pri tipovaní pretočili. To znamená, že bonusová čiastka musí byť niekoľkokrát prestávkovaná, aby mohla byť vyplatená. V niektorých prípadoch je pre bonusy zadarmo výber peňazí podmienený vkladom.

Stávkové bonusy bez vkladov sú veľmi obľúbené u všetkých športových fanúšikov a sú dostupné v stávkových kanceláriách SynotTip, Tipsport, Fortuna, DOXXbet a Niké. Najvyšší stávkový bonus bez vkladu ponúka SynotTip, a to presne 50 € bez rizika. 

Online stávky za skutočné peniaze

športové stávky

Online stávkovanie peňazí je podmienené založením účtu a následným vykonaním prvého vkladu. Musíte si uvedomiť, že stávkujete s reálnymi peniazmi. Vkladať by ste mali takú čiastku, ktorú si môžete dovoliť stratiť, ak by váš tip nevyšiel. Tipovanie športových výsledkov a online stávky na skutočné peniaze si vyžadujú psychickú odolnosť a trpezlivosť. Ak chcete byť ziskový, nesmiete podliehať chuti zbohatnúť, berte to hlavne ako zábavu.

Využite športové stávky naplno

Športové stávkovanie je zábava, vďaka ktorej nielen sledujete svoje obľúbené športy, ale máte možnosť si finančne prilepšiť. Niektorí tipéri boli natoľko úspešní, že sa z nich stali profesionálni hráči a stávkovaním sa živia. Ak chcete vyťažiť zo stávkovania maximum, mali by ste poznať niekoľko overených rád, ktorými sa riadia aj profesionálni tipéri. 

 1. Vyberte si dobrú stávkovú kanceláriu

Výber správnej stávkovej kancelárie je dôležitý. Každému vyhovuje niečo iné. Bez ohľadu na spôsob tipovania, vyberajte podľa kurzovej ponuky, výšky ponúkaných kurzov a šírky ponuky na tipovanie. Naše recenzie sú tu pre vás.

 1. Začnite nižšími stávkami

Určite si vlastnú hranicu, koľko prehier si môžete dovoliť. V prípade, že ju prekročíte viackrát za daný mesiac, dajte si prestávku. Kým sa dostanete naplno do prostredia hazardu, dajte si na začiatok nižšie ciele výhry. Postupne ich môžete zvyšovať.

 1. Menej je viac

Je jasné, že čím viac zápasov stavíte, tým krajšie číslo máte na konci tiketu. Mali by ste však vedieť, že to je najrizikovejší spôsob stávkovania. Môžete tak prísť o veľa peňazí. Na jeden tiket by ste mali staviť 2% zo svojho vkladu, aby vás prípadná prehra nepoložila. No a každá výhra vždy poteší.

 1. Výsledok je vždy náhoda

Psychológia tipovania je o niečo dôležitejšia ako samotné rady týkajúce sa stávkovania. Stávkovať by ste mali vždy s chladnou hlavou a nehnať sa do stresových situácii len preto, že ste stavili príliš veľa.

 1. Nechoďte do mínusu

Ľudia majú vo zvyku v momente prehry staviť na ďalšie zápasy okamžite. Snažia sa dorovnať stratu. Často sú to zápasy, o ktorých nemajú vôbec prehľad, a to vedie k ďalším prehrám. Vyhnite sa nepremysleným stávkam a naučte sa odložiť to na neskôr. 

Druhy športových stávok

Ak chcete maximalizovať svoj zisk, mali by ste poznať všetky druhy stávok a vybrať si taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Nedá sa určiť, ktorý bude najziskovejší. Už ste si vybrali svoj obľúbený? 

Štandardné stávky:

 • Jednoduché stávky – tip na 1 udalosť
 • Kombinované stávky – kombinácia min. 2 športových stávok; len ak sú všetky tipy správne, stávka vyhráva
 • Systémové stávky – z rôznych kombinácii; výpočet zisku je o niečo zložitejší 
stavki na sport

Špeciálne stávky:

 • Stávky na víťazstvo
 • Head-to-head stávky
 • Dlhodobé stávky
 • Stávky na góly
 • Stávky na strelca
 • Stávky na výsledok
 • Stávky na polčas
 • Stávky na polčas/konečný výsledok
 • Over/under (nad/pod) stávky
 • Stávky – Dvojitá šanca
 • Handicapové stávky
 • Ázijské handicapové stávky
 • Draw no bet
 • Live športová stávka

Špeciálne stávky ponúkajú rôzne varianty športových stávok. Môžu byť uzatvárané ako jednoduchá, kombinovaná alebo systémová stávka. Niektoré sa zameriavajú len na konkrétne športy, iné ponúkajú väčšie možnosti zisku. Počuli ste už o interaktívnej live stávke naživo?  

Live stávka

Športová stávka live je živšia forma tipovania. Ide o najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvie športového stávkovania. Podiel live tipovania presahuje až 50% zo všetkých stávok. Prebieha počas športovej udalosti a kurzy sa menia dynamicky. Na rozdiel od klasických predzápasových stávok, kedy nemôžete svoju stávku zmeniť, hoci sa zápas nevyvíja tak ako by ste chceli. Pri live stávkovaní môžete reagovať na meniacu sa situáciu a prispôsobovať svoje stávky. Pre hráčov, ktorí majú v nejakom športe prehľad je to adrenalínový zážitok a dokážu predpovedať ako sa bude zápas vyvíjať ďalej. Tento typ však nemusí vyhovovať každému. Ste fanúšikmi živého tipovania? 

Mobilné stávky a aplikácie

S nástupom smartfónov sa mobilné stávkovanie stalo veľmi populárne a hráčom umožňuje uzatvárať stávky prakticky odkiaľkoľvek. Žiadna stávková kancelária nechce zaostávať, a preto každá z nich má pre svojich hráčov k dispozícii mobilnú aplikáciu. Mobilné stávkovanie je jednoduché, prehľadné, rýchle a môže vám pomôcť maximalizovať vaše zisky. V aplikácii si môžete vyskúšať rôzne funkcie a nechať si posielať upozornenia o zaujímavých stávkach, nových bonusoch či o svojich výsledkoch z uzavretých stávok. Pomocou mobilného zariadenia môžete sledovať aj live prenosy zo športových podujatí a včas na ne reagovať.

Najlepsie stavky na sport

najlepsie stavky

Stávkový kurz predstavuje pravdepodobnosť výsledku, kurzy vytvára stávková kancelária. Úlohou hráča je trafiť výsledok vybranej stávky. Celý systém stávkových kancelárií je nastavený tak, aby zarábali bez ohľadu na výsledok zápasu. Ak chcete byť ziskoví, musíte hľadať a vyberať tie najlepšie kurzy. Ziskoví hráči neustále analyzujú zápasy a vyhodnocujú, či majú určitú hodnotu. Platí, že čím vyššia je priemerná výplata, tým väčšiu šancu máte. Najlepšie je mať vytvorený účet aspoň u 3 rôznych kancelárií, skúmať všetky kurzy a vybrať si na stávku ten najvýhodnejší. 

Na jednej strane môžete mať naštudované množstvo informácii, no na druhej strane musíte ich vedieť využiť v praxi. Vsádzajte iba na tie športy, ktoré dobre poznáte a hrajte podľa stratégie, ktorú ste si sami určili. Veľa šťastia!

Športové stávkovanie

1. Zdaňuje sa výhra zo stávkovania?

Daň z výhier je pri hazardných hrách oslobodená od dane. Z toho dôvodu nie je potrebné ju uvádzať ani v daňovom priznaní. Toto stanovisko je určené pre fyzické osoby.

2. Koľko môžem zarobiť stávkovaním na šport?

To, koľko zarobíte, závisí len od vás a od vášho prístupu k risku. Aké kurzové ponuky si vyberáte? Máte prehľad v štatistikách?  Majte disciplínu a trpezlivosť. Žiadna horná hranica výhry neexistuje.

3. Aký šport je najlepší na vsádzanie?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, ktorá by sa vzťahovala na každého. Odporúča sa začínať športom, ktorý je vám najbližší a máte v ňom najväčší prehľad. Je riskantné púšťať sa do stávkovania, ak neviete ako šport funguje. Medzi najobľúbenejšie športy na stávkovanie patrí určite futbal, hokej a tenis. V podstate nezáleží na tom, ktorý si vyberiete, ale musíte ten šport neustále sledovať a vyhodnocovať, aby ste dokázali čo najpresnejšie tipovať výsledky. 

4. Ako vložiť a vybrať peniaze?

Spôsob vkladu je špecifický a každá stávková kancelária ma stanovenú minimálnu výšku vkladu aj výberu. Najpopulárnejším je vklad pomocou platobnej karty a využíva sa najmä pri online stávkovaní. Vklad môžete uskutočniť aj bankovým prevodom. Mnoho hráčov využíva na vklady aj výbery elektronickú peňaženku Skrill a Neteller, odkiaľ si vedia poslať peniaze na svoj účet. Pre platby v hotovosti musíte osobne navštíviť pobočku danej stávkovej kancelárie.

5. Majú stávkové kancelárie nejaké obmedzenia?

online stavky

Stávkové kancelárie sa snažia chrániť pred špekulantami, a preto im udeľujú obmedzenia. Nie sú stanovené konkrétne podmienky udeľovania limitov, ale na internete je veľkou nevýhodou to, že stávkové kancelárie vedia o hráčovi všetko. Ak spozorujú, že príliš špekulujte a snažíte sa manipulovať so stávkami, tak vám udelia limity. To znamená, že hráč bez limitu môže podať aj o 50x väčšiu stávku ako hráč s limitom. V takom prípade vám neostáva nič iné ako vybrať si inú stávkovú kanceláriu.