Platobná metóda Neteller

Neteller

Neteller je jeden z tých najlepších poskytovateľov finančných transakcií online, užívateľom ponúka vklady, výbery a prevody zdarma alebo za nízke poplatky. V online kasínach na Slovensku ide o obľúbenú, rýchlu a dostupnú službu. Všetko, čo o Neteller platobnej metóde musíte vedieť, sa dočítate nižšie.

online kasína platba neteller

Platobná metóda Neteller

Neteller, rovnako ako Skrill ide o internetovú elektronickú peňaženku, na ktorú si ukladáte peniaze vo vami vybranej mene, a následne ich môžete používať na rýchle a okamžité platobné transakcie. Neteller pôsobí na trhu od roku 1999 a podlieha prísnym britským a európskym normám bezpečnosti a kvality. Vďaka komplexnému šifrovaniu musia klienti podstúpiť viacnásobné overenie totožnosti, čo ale chráni nielen ich, ale aj ich peniaze či transakcie v online kasínach. 

DOXXbet online kasíno 5000 + 250

Účet Neteller si môžete jednoducho založiť na webových stránkach Neteller, alebo priamo v Neteller appke. Zadávajte vždy pravdivé údaje. Email sa musí zhodovať s vaším kasíno účtom pre vklady a výbery. Na overenie identity budete potrebovať naskenovať aj osobný doklad a akýkoľvek účet s vaším menom (napr. za telefón alebo internet). Po overení, ktoré trvá do jedného dňa, môžete už účet používať naplno. Bez overenia účtu budete mať nízke limity na prevody peňazí a ďalšie obmedzenia. Kvôli tomu, ale aj pre vašu bezpečnosť je lepšie si účet na 100 % overiť. Za minimálny poplatok je možné k účtu získať aj platobnú kartu. 

Peniaze na svoj nový Neteller účet dostanete množstvom spôsobov. Či už platobnými kartami Visa, MasterCard, Maestro, Paysafecard, bankovým prevodom či inými populárnymi metódami.

VýhodyNevýhody
vynikajúca bezpečnosťrýchlosť okamžitých transakciímedzinárodná voľnosť pohybumomentálne nie je vedená v slovenskom ani českom jazyku

Vklady a výbery online kasíno cez Neteller

Účet Neteller pozostáva z 12-miestneho identifikačného čísla (Account ID) a 6-miestneho bezpečnostného kódu (Secure ID). K tomu ešte musíte mať zvolené vlastné heslo. S týmito informáciami sa už môžete pohybovať v online svete financií a robiť vklady a výbery v online kasínach.

Vklad do online kasína cez Neteller je takmer vždy bez poplatkov a okamžitý. Vybrané zahraničné kasína si účtujú poplatok 1,9 % z prevádzanej sumy, ale ide len o výnimky.

Výber z online kasína trvá od 1 hodiny do 3 pracovných dní. Väčšinou platí, že možnosť výberu výhry z kasína na Neteller účet sa dá len v prípade, že ste už na svoj hráčsky účet použili Neteller platobnú metódu na vklad.

Poplatky

online casino platba neteller

Vytvorenie účtu je zdarma. Platby sú taktiež zdarma. Prevod medzi Neteller účtami je 1,9 % zo sumy. Ďalšie poplatky sú za nabitie účtu (karty, bankový prevod, btc, atď.) a sú spoplatnené 2,5 % zo sumy. Výbery z Neteller účtu stoja 7,5 € na bankový účet a 1,75 % zo sumy za výber z bankomatu.

Najčastejšie otázky

1. Existuje nejaký limit pre platby cez Neteller?

Výška limitu závisí od overenia účtu. Pokiaľ ste svoj Neteller účet viacnásobne neoverili, do online kasína sa vám podarí vložiť maximálne 75 €. V prípade overenia sa limit posúva až na 3700 €. Pre VIP účty dokonca až 50 000 eur.

2. Má Neteller zákaznícku podporu v slovenčine?

Nie, Neteller zatiaľ neposkytuje slovenskú ani českú podporu, je však prístupný slovenským zákazníkom.

3. Aký je rozdiel medzi elektronickou peňaženkou Skrill a Neteller?

Ide o podobné platobné metódy, firmy sú konkurencia. Spravidla sa pri menších sumách oplatí viac Skrill. Neteller sa hodí hráčom s vyššími vkladmi a výbermi, keďže VIP Neteller účet je zdarma a nemá poplatky za takmer žiadne transakcie.

4. Aké sú výhody používania platobného spôsobu Neteller?

V online kasínach sa pri platbách hodí používať tretiu stranu k platbe, hlavne kvôli anonymite alebo aby ste sa vyhli zbytočným problémom v banke. Vaše osobné údaje zostanú v bezpečí na účte Neteller. Neteller je dôveryhodná platobná metóda, ktorá umožňuje rýchly a bezplatný prevod na váš hráčsky účet v online kasínach.

Najnovšie komentáre
  Nové Kasína
  4,8 rating
  Až 1000 EUR na stávkovanie a 50 free spinov
  4,5 rating
  Pouze bonus za vklad až do 1000 euro
  4,5 rating
  100% bonus do 1500 € + 640 točení zdarma + 50 točení bez rizika, točenia zdarma, denné promo akcie
  4,5 rating
  100% bonus do 1000€
  5,0 rating
  Až do 5000 euro za prvý vklad + 250 voľných točení.